O nás

Jsme firma zabývající se realizací odvětraných fasád, kontaktních fasád (klasické zateplení polystyren + omítka), rekonstrukcí lodžií a výměnou zábradlí a hydroizolacemi střech, základů, teras atd., rekonstrukcemi panelových domů,  bytů i rodinných domů. Samozřejmosti je, že všechny naše činnosti zajišťujeme týmem profesionálů, kteří dlouhodobě pracují v těchto stavebních odvětvích a mají dostatek zkušeností s vykonávanými pracemi. Ale ať už děláme cokoli, vždy se snažíme vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný objekt při vzájemných konzultacích s objednatelem. 

Provádíme zakázky od 1 m2  až po akce těch největších výměr. Záleží jen na oboustranně  dohodě a muže se začít :-).

Zateplování

Provádíme zateplování bytových i administrativních budov, rodinných domů jak kontaktním způsobem (tepelná izolace + barevná omítka) tak odvětraným způsobem fasády (nosný rošt + tepelná izolace + pohledová deska). Pro kontaktní zateplování používáme výrobky firem WebberTeranova, Baumit od tepelné izolace, přes lepidla, perlinky, až po finální omítky. Variant jak barevných tak v použití různých materiálů je velké množství a vždy se snažíme vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný objekt při vzájemných konzultacích s objednatelem. Pro odvětrané fasády používáme nosný systém SPEEDY, jako pohledové desky jsou používány výrobky Silbonit, Cetris, FunderMax, Cembonit, Eternit atd.

Hydroizolace

Provádíme hydroizolace základů, plochých střech, teras z materiálů dle požadavků zákazníka. Na výběr jsou dva základní typy materiálů a to asfaltové lepenky nebo PVC folie.

Rekonstrukce

Další naší činností jsou kompletní rekonstrukce panelových a bytových domů - opravy balkonů, výměny zábradlí, výměny nebo nové dlažby na podlahách balkonů vč, nových keramických okapnic, sanace obnažených železných výztuží v balkonových panelech, opravy čel balkonových panelů jak svislých tak vodorovných, opravy soklů a okapových chodníčků,opravy venkovních a vnitřních schodišť, natěračské práce atd.

Cerifikáty, osvědčení, pojištění

Všechny naše činnosti zajištujeme týmem profesionálů, kteří dlouhodobě pracují v těchto stavebních odvětvích a mají dostatek zkušeností s vykonávanými pracemi. Samozřejmostí je neustále proškolování a vzdělávání, tak abychom byli seznámeni s těmi nejnovějšími trendy, technologiemi, normami a mohli perfektně plnit požadavky zákazníků.

Samozřejmostí je pojištění firmy proti způsobení škody třetím stranám při provádění prací.